Закрыть

Подслушано Липовец

Подслушано Липовец. Подслушано по городам в городе Липовец - свежие истории, откровения и сплетни про Липовец вы можете подслушать про Липовец прямо сейчас!

Любишь продукцию компании Avon 👑 Ес...

Любишь продукцию компании Avon 👑 Есть желание получать скидки и подарки каждый каталог❕❕❕ Напиши мне "+++" в личном сообщении или Viber/WhatsApp 89530291819 Регистрация БЕСПЛАТНАЯ🤠 Я не предлагаю вам работу - я предлагаю вам совершать покупки с экономией🌴

Здравствуйте! Помогите, пожалуйста,...

Здравствуйте! Помогите, пожалуйста, студенту написать дипломную работу. Очень нужно собрать статистическую информацию. Вы сделаете доброе дело, потратив всего пару минут на прохождение опроса. Опрос является абсолютно анонимным. Заранее благодарю! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehXkNJx-8EBvvbxhnDJfeyAb2z-I328arYj2TkEoqxMERBnw/viewform

Изучение жертв преступлений в Украине

Ви МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ своє життя, та жи...

Ви МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ своє життя, та життя своїх дітей!!!) Клінікам в м. Києві та м. Кіровограді потрібні : - СУРОГАТНІ МАМИ. - ЖІНКИ- ДОНОРИ яйцеклітин. Наші вимоги: - Бажання допомогти безплідним парам - Вік для мам від 18 до 39 років -Вік для донорів 18 до 29 років - Наявність принаймні однієї здорової дитини - Міцне фізичне і психічне здоров'я Ми пропонуємо: -Для донора 20000-25000 грн. - Гонорар для сурогатної мами 8-10 тисяч євро - Щомісячні виплати - 6000 грн. - Оплата всіх медичних і транспортних витрат -Оплата послуг няні під час вашої відсутності - Забезпечення необхідними медичними препаратами. - Постійна інформаційна та моральна підтримка збоку найдобрішої координатора.( ніколи не залишаю своїх дівчат напроізволяще)))). - Все законно та юридично завірено, укладається договір!!! Наші тел: 0988658184 київстар, 0957695479 мтс, 0935386719 лайф.( можна маяк.- перезвонимо!!!). Повну інформацію про наші програми та все що їх стосується, а також заповнити анкету для участі ви можите на нашому офіційному сайті http://surmama.in.ua Також з усіх питань Ви можете написати в Л.С. З повагою, Оля.координатор Біо Тех Ком.

Центр суррогатного материнства | surmama.in.ua

Поддержи украинский бренд и стань п...

Поддержи украинский бренд и стань партнером развивающейся молодой компании.Растущая заработная плата до 20 тыс.грн. Требования: возраст от 18 лет, компьютер с интернетом, 2-4 часа в день на работу.Бесплатная регистрация и обучение. Идеально для студентов и мам в декрете. За подробностями обращаться в л.с.

будь ласка.будь ласка будь ласка)))...

будь ласка.будь ласка будь ласка))) .хочу зробити приємно сестричці))))думаю ви мене зрозумієте)))дякую Проголосуйте будь ласка за сестричку))) http://smiles.kinder-promo.com.ua/user/6102 Показати повністю.. Проголосуй за фото моєї дитини та допоможи їй стати обличчям Kinder® Chocolate!.. smiles.kinder-promo.com.ua Життєрадісна, позитивна дівчинка!

Проголосуй за фото моєї дитини та допоможи їй стати обличчям Kinder® Chocolate!