Закрыть

Подслушано Липовец

Подслушано Липовец. Подслушано по городам в городе Липовец - свежие истории, откровения и сплетни про Липовец вы можете подслушать про Липовец прямо сейчас!

Здравствуйте! Помогите, пожалуйста,...

Здравствуйте! Помогите, пожалуйста, студенту написать дипломную работу. Очень нужно собрать статистическую информацию. Вы сделаете доброе дело, потратив всего пару минут на прохождение опроса. Опрос является абсолютно анонимным. Заранее благодарю! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehXkNJx-8EBvvbxhnDJfeyAb2z-I328arYj2TkEoqxMERBnw/viewform

Изучение жертв преступлений в Украине

Ви МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ своє життя, та жи...

Ви МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ своє життя, та життя своїх дітей!!!) Клінікам в м. Києві та м. Кіровограді потрібні : - СУРОГАТНІ МАМИ. - ЖІНКИ- ДОНОРИ яйцеклітин. Наші вимоги: - Бажання допомогти безплідним парам - Вік для мам від 18 до 39 років -Вік для донорів 18 до 29 років - Наявність принаймні однієї здорової дитини - Міцне фізичне і психічне здоров'я Ми пропонуємо: -Для донора 20000-25000 грн. - Гонорар для сурогатної мами 8-10 тисяч євро - Щомісячні виплати - 6000 грн. - Оплата всіх медичних і транспортних витрат -Оплата послуг няні під час вашої відсутності - Забезпечення необхідними медичними препаратами. - Постійна інформаційна та моральна підтримка збоку найдобрішої координатора.( ніколи не залишаю своїх дівчат напроізволяще)))). - Все законно та юридично завірено, укладається договір!!! Наші тел: 0988658184 київстар, 0957695479 мтс, 0935386719 лайф.( можна маяк.- перезвонимо!!!). Повну інформацію про наші програми та все що їх стосується, а також заповнити анкету для участі ви можите на нашому офіційному сайті http://surmama.in.ua Також з усіх питань Ви можете написати в Л.С. З повагою, Оля.координатор Біо Тех Ком.

Центр суррогатного материнства | surmama.in.ua

Поддержи украинский бренд и стань п...

Поддержи украинский бренд и стань партнером развивающейся молодой компании.Растущая заработная плата до 20 тыс.грн. Требования: возраст от 18 лет, компьютер с интернетом, 2-4 часа в день на работу.Бесплатная регистрация и обучение. Идеально для студентов и мам в декрете. За подробностями обращаться в л.с.

будь ласка.будь ласка будь ласка)))...

будь ласка.будь ласка будь ласка))) .хочу зробити приємно сестричці))))думаю ви мене зрозумієте)))дякую Проголосуйте будь ласка за сестричку))) http://smiles.kinder-promo.com.ua/user/6102 Показати повністю.. Проголосуй за фото моєї дитини та допоможи їй стати обличчям Kinder® Chocolate!.. smiles.kinder-promo.com.ua Життєрадісна, позитивна дівчинка!

Проголосуй за фото моєї дитини та допоможи їй стати обличчям Kinder® Chocolate!