Подслушано Васильки

Подслушано Васильки. Подслушано по городам в городе Васильки - свежие истории, откровения и сплетни про Васильки вы можете подслушать про Васильки прямо сейчас!

Доброго дня спільноті! Мене звати І...

Доброго дня спільноті! Мене звати Ірина,я журналіст телеканалу «Україна». Готуємо сюжет про нові правила видачі субсидій в Україні.Для зйомок у сюжеті шукаємо родини,які минулого року,отримаючи субсидії,отримали ще й монетизіцію-грошову компенсацію за зекономлений газ. Дякую усім,хто відгукнеться!!

Всем хорошего дня!и настроения!Ребя...

Всем хорошего дня!и настроения!Ребят есть может у кого какие нибудь вакансии по работе? парень 25 лет рассмотрю все адекватные варианты, желательно с жильем так как не местный.Если можно аннон

Шукаю якийсь пiдробіток на дому чи ...

Шукаю якийсь пiдробіток на дому чи в інтернеті, можливо щось клеїти, збирати, можу підробляти в якомусь інтернет магазині, відповідати на дзвінки або вишивати бісером на замовлення, я мама в декреті, дуже потрібні гроші, є в когось такі варіанти? Пишіть в коменти Анон

7-9 Вересня Цирк Шапіто в Васильков...

7-9 Вересня Цирк Шапіто в Василькові Васильков зустрічай!!! Цирк Шапіто Аріна!З 7.09 по 9.09Початок вистав 18:00 В нашій програмі ви побачите... Артистів Міжнародного рівня. Дивовижна Магія Перетворення.Чарівна та не повторна Марі,Шоу Мильних бульбашок. Радість та сміх дарує Клоунський дуєт ТЯП-ЛЯП. Трюк котрий занесений до книги Гіннеса.Та багато цікавого нам є чим вас здивувати Чекаємо на вас з 7.09по 9.09 Початок вистав 18:00 В перше Цирк платить гроші... Цікаво за що Дзвоніть!!!Діти до 4-х років БЕЗКОШТОВНО АКЦІЯ 1+1на 1,2,3 ряд))) Довідка:067-200-62-13 066-864-89-50 7 та 9 Вересня запрошуємо жителів міста Василькова на циркову шоу программу Цирку Шапіто Аріна з провідними майстрами циркового мистецтва.Початок вистави о 18-00. Адреса: м.Васильків вул.Декабристів 43 (майданчик василькіської автошколи навпроти літака)

Подписка на Васильки