Подслушано Конотопы

Подслушано Конотопы. Подслушано по городам в городе Конотопы - свежие истории, откровения и сплетни про Конотопы вы можете подслушать про Конотопы прямо сейчас!

📸 📸 📸 УВАГА! УВАГА! УВАГА! 📸 📸 📸 ...

📸 📸 📸 УВАГА! УВАГА! УВАГА! 📸 📸 📸 19 серпня о 16:00 у міському парку культури та відпочинку біля “Патріот БУСу” відбудеться виставковий проект під назвою «Конотопська Фотосушка» Суть заходу полягає в тому, що кожен учасник може принести свої фотографії та повісити їх на мотузки за допомогою білизняних прищіпок, а в обмін — забрати будь-які інші світлини. Свої фотокартки можна підписати, залишити на звороті координати для зв'язку або незвичайне послання для майбутнього володаря. Фотокартки не проходять попередніх відборів, цензури чи рецензування. Виключення є тільки для фото у стилі НЮ. На учасників та гостей «сушки» чекають різноманітні конкурси з призами. Слідкуйте за анонсами. Офіційний хештег фотосушки 2017: #photosushka_konotop #Конотоп #Konotop #фотосушка #itclusterkonotop #конотопфотосушка #fotosushka

АНОНОМНО. Подскажите может кто-то с...

АНОНОМНО. Подскажите может кто-то сталкивался с такой ситуацией? Вчера сидел в машине и какойто пяный ур...д подрезал спереди и включивши заднюю передачу въехал мне в перёд машины и протянул всю правую сторону и по газам.... Сегодня вроде нашли и остатки краски по цвету вроде совпадает но доказать сложно? Кто знает сколько будет стоять экспертиза чтобы наказать виновника? Заранее благодарен за оперативный ответ.

Подписка на Конотопы