Подслушано Гореничи

Подслушано Гореничи. Подслушано по городам в городе Гореничи - свежие истории, откровения и сплетни про Гореничи вы можете подслушать про Гореничи прямо сейчас!

Батьки будьте уважнi!!! Незнайомий ...

Батьки будьте уважнi!!! Незнайомий чоловiк зупиняе дiвчаток та просить допомогти увiмкнути телефон,пiсля того вона бачить на экранi вiдповiдну частину тiла. с.Гореничi територiально бiля школи. Попередьте своiiх дiтей!!!!Анон.

Шановні друзі! "З'ясувались досить ...

Шановні друзі! "З'ясувались досить цікаві речі, про які громада просто повинна знати".   Ольга Ступницька - "Голова осередку...., "як громадський діяч...", "як людина, що займає активну громадську позицію і якій не байдуже те, що відбувається..." і т.д і т.п. День Незалежності України святкувала в КРИМУ! Так, так! Відпочиває на території окупованого Криму! І хочу відмітити, не вперше! В вересні 2015 вона теж ніжилась на кримському пляжі! "В той час, коли найкращі сини нашої держави, в тому числі і наших з вами сіл проливають власну кров за свою рідну землю.....", так звана реформаторка, годує агресора, який вбиває українців. По суті, це особиста справа - де відпочивати,  але ж зрозуміло, що ця територія окупована російськими найманцями, там діє російська валюта. Хтось може заперечити: мовляв, не має закону, що жителю України забороняється відпочивати в Криму, Сочи...., а маленька хитрість не зашкодить справі. Виявляється, ще й як зашкодить!!! І за свої вчинки ми відповідальні насамперед перед власною совістю. Дуже прикро, коли перед "громадськістю говоряться одні речі, а на справді робляться зовсім інші справи". У цієї мадам ніколи нічого не було й не буде святого. Всі її дії направлені тільки на власні інтереси. Ні Гореничі, ні Україна її не хвилюють. "Саме тому я вважаю такі дії  ганебними і неприпустимими" для такої "порядної людини", якою вона себе характеризує і рветься до влади.  СОРОМНО!!! СОРОМНО!!! СОРОМНО!!!  Такі дії можно пробачити людям, далеким від політики, але не в цьому випадку.  Громадяни, які на всі боки кричать що вони патріоти України і своїм відпочинком підтримують окупацію!  "Дуже цікава комбінація, якій би позаздрив сам Остап Бендер".    Якщо хтось хоче більш глибоко та детально дослідити дане питання, можете відправити запит на отримання інформації про перетинання фізичною особою державного кордону України.

Мамы деток, которые ходят в садик в...

Мамы деток, которые ходят в садик в Гореничах. Поделитесь, что нравится, что не нравится. Какой список, что нужно покупать, какие цены и т.д. и т.п. Планирую своего карапуза записать, но хочу и послушать ваши отзывы. Буду благодарна!;)анон плиззз)

Кухар, бармен, офіціант (Києво-Свят...

Кухар, бармен, офіціант (Києво-Святошинський р-н, траса Київ-Житомир, район с. Мила) Пропонуємо: - з/п - ставка + бонусна частина, чай; - офіційне працевлаштування; - можливість професійного навчання; - кар'єрний ріст; - зручний графік роботи - 1/3. Запис на співбесіду: (067) 412-26-71 - Вікторія www.upg.ua

Подписка на Гореничи