Подслушано Чепели

Подслушано Чепели. Подслушано по городам в городе Чепели - свежие истории, откровения и сплетни про Чепели вы можете подслушать про Чепели прямо сейчас!

В НАШОМУ СЕЛІ ЩЕ ОДНА ПРИЄМНА НОВИН...

В НАШОМУ СЕЛІ ЩЕ ОДНА ПРИЄМНА НОВИНА -Другу нагороду отримала учениця 3-го класу Чепільської школи Марія Касьянова. За активну участь, творчий підхід та знання основних правил електробезпеки вона нагороджена Почесною грамотою АК «Харківобленерго», сувенірною продукцію та солодким подарунком. ВІТАЄМО МАРІЮ ТА ЇЇ БАТЬКІВ З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО ЩЕ БАГАТО ТАКИХ ПЕРЕМОГ У ЖИТТІ МАРІЇ:))

Степан Масельський разом з Юрієм До...

Степан Масельський разом з Юрієм Дорошенком, Віктором Вовченком та заступником директора СТОВ «Гусарівське» Анатолієм Ісіченком побували в Гусарівській школі. Спочатку керівник району оглянув шкільну спортивну залу, де потрібно робити капітальний ремонт. Як повідомив Юрій Дорошенко, ці роботи проводитимуться наступного року за рахунок коштів місцевого бюджету. У Гусарівці немає дитячого садка, тому на районному рівні було прийнято рішення щодо створення на базі Гусарівської ЗОШ навчально-виховного комплексу. Для визначення подальших дій у цьому напрямку Степан Іванович разом з директором школи Мариною Шкарлат, сільським головою та керівництвом господарства оглянули приміщення, які планується реконструювати під дошкільну ланку. До цієї справи, як запевнив Віктор Вовченко, долучиться і господарство.

ПРОЧТИТЕ ВСЕ И НЕ ГОВОРИТЕ О НЕВОЗМ...

ПРОЧТИТЕ ВСЕ И НЕ ГОВОРИТЕ О НЕВОЗМОЖНОМ, КАК РАБОТАЮТ ЛЮДИ !И В РАЙОНЕ ВСЕ ТАК РАБОТАЮ КРОМЕ ЧЕПЕЛЬСКОЙ РАДЫ,,,,,,,,,,,,,У НИХ В СЕЛЕ КАК В ЕВРОПЕ.

Компетентна думка - 3 Листопада 2015 - Вісті Балаклійщини - Вісті БАЛАКЛІЙЩИНИ
Подписка на Чепели