Подслушано Новокрасное

Подслушано Новокрасное. Подслушано по городам в городе Новокрасное - свежие истории, откровения и сплетни про Новокрасное вы можете подслушать про Новокрасное прямо сейчас!

Современные технологии уже достигли...

Современные технологии уже достигли такого уровня, что даже дым мусоросжигательных заводов научились очищать до пара! Вот смотрите видео и покажите его тем, кто каждый день уничтожает качество воздуха! Когда и другие промышленники смогут до этого дойти?

Пропала собака овчарка по кличці Аф...

Пропала собака овчарка по кличці Афіна. (в Арбузинці). Собака не агресивна, спокійна, велика, чипрачного кольору. Може хтось бачив її , чи може до когось прибилась ПРОШУ повернути за ВЕЛИКУ (ОГРОМНУ) винагороду 0978514081

https://new.vk.com/its_arb Магазин...

https://new.vk.com/its_arb Магазин "IT-Сфера" пропонує встановлення супутникового телебачення з виїздом до клієнта, налаштування, продаж обладнання. Стандартний пакет коштує біля 1 500 грн (сума вказана разом з сумою встановлення) + договірна ціна за виїзд. Також можливо придбати всі компоненти для супутникового телебачення. Існує можливість взяти товар в кредит через Platinum bank. Виконуємо монтаж, заміну продаж обладнання для відеонагляду різних конфігурацій. Ремонт комп’ютерної та офісної техніки. Продаж комп’ютерних комплектуючих та "переферії" як Б.У. так і нової. Магазин "IT-Сфера", Арбузинка, вул.Шевченко, 208а (біля перукарні, зліва). Контактні данні є на сторінці спільноти Вконтакті.

Подписка на Новокрасное