Закрыть

Подслушано Червоное

Подслушано Червоное. Подслушано по городам в городе Червоное - свежие истории, откровения и сплетни про Червоное вы можете подслушать про Червоное прямо сейчас!

У рамках реалізації проекту Державн...

У рамках реалізації проекту Державного фонду регіонального розвитку, для покращення якості первинного медичного обслуговування населення, зроблений капітальний ремонт приміщень амбулаторії Есманьської селищної ради Проведено перекриття даху будівлі амбулаторії, встановлено 35 енергозберігаючих вікон та ремонт стелі кімнати денного стаціонару. Загальна вартість проекту склала 693,028 тисяч гривень, з яких 623,725 тисяч гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку та 69,303 тисяч гривень – кошти районного бюджету. «Реалізація проекту поліпшила умови праці медичного персоналу, перебування пацієнтів у медичному підрозділі та забезпечила економію коштів на утримання підрозділу» – зазначила голова Глухівської районної державної адміністрації Вікторія СОКОЛ.

СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ ГЛУХІВСЬКОГО РА...

СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ 8 жовтня розпочався чемпіонат Глухівського району з волейболу 2018-2019 років. У цьому році на старт вийшли 9 команд – «Кварцит» села Баничі, «Рассвет» села Полошки, «Червоне» селища Есмань, «Клевень» села Сваркове, «Чайка» селища Шалигине, «Дружба» села Соснівка, «Чапаєвець» села Слоут, «Колос» села Береза та команда «Мічуринець» села Шевченкове, яка є минулорічним чемпіоном. У першому турі зафіксовані такі результати:  «Рассвет» - «Кварцит» - 2:0 «Рассвет» - «Колос» - 2:0 «Кварцит» - Колос» - 2:0   «Чайка» - «Клевень» - 2:1 «Чайка» - «Дружба» - 2:1 «Клевень» - «Дружба» - 0:2   «Чапаєвець» - «Червоне» -  2:1 «Чапаєвець» - «Мічуринець» - 0:2 «Мічуринець» - «Червоне» - 2:1

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ НА ГЛУХІВЩИНІ У...

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ НА ГЛУХІВЩИНІ У малому залі Глухівського агротехнічного інституту СНАУ відбулись районні змагання з шашок, шахів і настільного тенісу, участь у яких взяли команди Баницької, Перемозької, Дунаєцької, Семенівської, Полошківської, Уланівської, Студенецької сільських та Есманьської селищної рад. Згідно з Положенням, у кожному із видів змагань склад команди включав 1 чоловіка та 1 жінку. У змаганнях переможцями стали: шахи - Зайцев Роман (с.Полошки) та Ащаулова Тетяна (сел. Есмань); шашки - Околічний Федір (сел. Есмань) та Курган Ніна (сел. Есмань); настільний теніс – Рубан Олександр (сел. Есмань) та Куценко Анна (с.Дунаєць). У командному заліку з шашок та настільного тенісу перемогла команда Есманьської селищної ради, з шахів – команда Полошківської сільської ради.

Глухівський район планують включити...

Глухівський район планують включити до складу Шостинського Про це пише на своїй сторінці у фейсбук народний депутат України Олег Медуниця: "22 листопада зареєстрував у Верховній Раді законопроект про зміни меж районів Сумської області. Закон передбачає замість існуючих 18 залишити 5 районів з центрами в містах обласного підпорядкування. А саме, змінити межі районів Сумської області включивши до складу: - Сумського району – Білопільський, Лебединський, Краснопільський райони; - Конотопського району – Буринський, Кролевецький, Путивльський райони; - Охтирського району – Великописарівський, Тростянецький райони; - Роменського району – Липоводолинський, Недригайлівський райони; - Шосткинського району – Середино-Будський, Ямпільський, Глухівський райони. Межі Сумського, Конотопського, Охтирського, Роменського, Шосткинського районів буде встановлено по зовнішній межі територій міських, сільських, селищних територіальних громад районів, які увійдуть до їх складу. Законопроект №9324 напрацьовано спільно з Центральним офісом реформ при Мінрегіоні у рамках провадження адміністративної реформи в Україні.

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ТРАДИЦ...

ПИШАЄМОСЯ СВОЇМИ СПОРТИВНИМИ ТРАДИЦІЯМИ ТА ПРАЦЮЄМО НА РОЗВИТОК ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО РУХУ ГЛУХІВЩИНИ Про це у своєму вітальному слові на районному святі з нагоди Дня фізичної культури і спорту в селищі Есмань зазначив перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир КАРТАВИЙ   За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту району посадовець нагородив спільними грамотами голів Глухівської районної державної адміністрації та районної ради представників органів місцевого самоврядування та спортсменів району. Грамоти та подарунки отримали Есманьський селищний голова Віктор ДАВИДЕНКО, вчитель фізичної культури Баницького навчально-виховного комплексу Володимир СОЛОВЕЙ, тренер-викладач з волейболу Некрасівського відділення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Глухівської районної ради Юрій КЕБЕЦЬ, капітан волейбольної команди «Рассвет» села Полошки Володимир ЛИЗУН, ветеран спорту села Дунаєць Іван МАЛОФЕЄНКО. Учасників заходу також привітав Есманьський селищний голова Віктор ДАВИДЕНКО, який побажав командам завжди перемагати і вручив грамоти активістам спорту. Після урочистостей команди Есманьської селищної ради, Семенівської, Дунаєцької, Полошківської, Суходільської, Уланівської, Студеноцької сільських рад та  збірні команди Фотовизької та Пустогородської сільських рад, а також Баницької та Перемозької сільських рад змагались за перемогу в таких видах спорту, як міні-футбол, міні-футбол серед дітей 2005 року народження і молодші, волейбол, стрільба з пневматичної зброї, перетягування линви, армреслінг та біг. За підсумком усіх видів змагань І командне місце посіли спортсмени Полошківської сільської ради, ІІ-ми стали представники збірної команди Баницької та Перемозької сільських рад, ІІІ місце у спортсменів Уланівської сільської ради.