Подслушано Червоное

Подслушано Червоное. Подслушано по городам в городе Червоное - свежие истории, откровения и сплетни про Червоное вы можете подслушать про Червоное прямо сейчас!

Тростянець - столиця шоколаду.   1...

Тростянець - столиця шоколаду.   13 листопада делегація Глухівського району на чолі з головою райради О.Ткаченком здійснили виїзний семінар до міста Тростянець по вивченню досвіду ОТГ. Тростянецькій міський голова Ю. Бова  детально розповів сільським головам та керівникам комунальних підприємств про функціонування міської ради та її виконавчого комітету, представив стратегію міста, механізми залучення інвестицій, реалізацію грантових програм та розвиток спроможної громади. Учасники делегації відвідали терапевтичне відділення районної лікарні, яка знаходиться на балансі міської ради. Вразила якість проведеної реконструкції медичного відділення, де здійснено сучасний ремонт, обладнано палати для хворих по новітнім стандартам. В кожній палаті установлено душову кабіну, телевізор, нові і дуже зручні меблі, на ці цілі було спрямовано 2 млн. грн. Також глухівчани побували  в центральній бібліотеці, подивились історичну пам’ятку Тростянця «Фортецю Круглий Двір», яка відреставрована і використовується для культурно-мистецьких заходів, Музей шоколаду, краєзнавчий музей, картинну галерею, кімнату П.І. Чайковського. Враження всіх були позитивні від побаченого і почутого. Дійсно, зроблено дуже багато по благоустрою міста, по енергоефективному переобладнанню житлового фонду, реконструкції місцевого ринку, який став окрасою міста і дуже зручним містом для покупців та підприємців, які реалізують свій товар. Тростянецька міська рада має великі плани на майбутнє і ми щиро бажаємо, щоб всі задуми здійснились і були вдало реалізовані в життя. Щиро дякуємо за теплий прийом і результативну співпрацю!

“Укрпошта” хоче підняти тариф за до...

“Укрпошта” хоче підняти тариф за доставку пенсій у села Сумщини та жителі області більше не зможуть відправляти посилки "Новою поштою"   Про це повідомив керівник ПАТ “Укрпошта” Ігор Смілянський. Зараз тариф складає 1,56%, що не задовольняє поштове підприємство, – “Укрпошта” згодна лише на 2,56%. В містах тариф, на думку «Укрпошти» має складати 1,78% (зараз діє тариф – 0,79%). Це питання має бути вирішене до 1 грудня, у зворотному випадку Укрпошта погрожує припинити надавати послугу з доставки пенсії, пише “Голос часу”. Раніше повідомлялося, що у 2019 році «Укрпошта» закриє відділення в селах та припинить доставку пенсій, проте керівництво підприємства побачило ще один вихід – підняти тариф. Окрім цього, держава планує залишити на Сумщині одного поштового оператора – цю ж саму “Укрпошту”, а отже, мешканці більше не зможуть відправляти посилки “Новою поштою”. Вірніше, тільки через "Укрпошту"люди зможуть відправляти посилки до 2 кг, до 10 кг і відправлення з вказаною вартістю. Лише решту послуг залишать приватним компаніям, які раніше виграли конкуренцію у державної «Укрпошти». Співвласник "Нової пошти" В’ячеслав Климов назвав такі дії «турботою не про українців, а про державну компанію, яка може похизуватись лише збитками». Такі правила прописані в проекті Закону України «Про поштовий зв’язок», який пропонує Міністерство інфраструктури України. Якщо законопроект прийме Верховна Рада він суттєво змінить ситуацію на ринку поштових послуг України і зокрема Сумської області.

Вакцина буде падати просто з неба ...

Вакцина буде падати просто з неба У вівторок до Глухова прибули 4 повітряних судна АН – 2, які будуть розсіювати по всій території Сумщини вакцину проти сказу. Пероральна імунізація плодоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотоподібних собак) планувалась заздалегідь, і ось, нарешті, вона почала відбуватись. Подібні заходи проводяться не перший раз, але прибувало лише одне судно, котре літало з району в район, розкидуючи вакцину. Цього ж року все буде відбуватися інакше, бо залучені 4 літаки. Ці повітряні судна прилетіли з аеродрому «Коротич» Харківської області. «Наше завдання – забезпечити їм стоянку та надійну охорону, а їхня ціль – розсіяти по всій території Сумської області засіб від сказу», - коментує співрозмовник. Нагадаємо, що сказ – одна з небезпечних вірусних хвороб для тварин та людей, від якої вражається центральна нервова система з ознаками поліоенцефаліту, супроводжується паралічами й завжди закінчується смертю. Розповсюджують сказ у природі лисиці, вовки, єнотоподібні собаки та бродячі тварини. Складна епізоотична ситуація по сказу в Україні й Сумській області потребує радикальних мір, серед яких одне з основних позицій займає саме пероральна імунізація диких плодоїдних, ефективність яких доведена як в експериментальних, так і в польових умовах. Тому ця процедура не просто важлива, а й вкрай необхідна. Через газету звертаємось до глухівчан: коли побачите в небі літак АН – 2, який розкидає приманку з вакциною розміром зі сірниковий коробок, не хвилюйтесь та не беріть її до рук. Вона призначена не для людей, а для тварин.

Районний будинок культури вкотре пр...

Районний будинок культури вкотре приймав гостей – учасників конкурсу вокального мистецтва «Пісенний віночок Глухівщини» Пропаганда та підтримка вокального мистецтва, залучення молоді до вокальної творчості, розширення спектру музичних напрямків вокального жанру – головна мета проведення щорічного конкурсу. Привітав учасників заходу та побажав успіхів тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир КАРТАВИЙ, відзначивши розвиток культури району, про що свідчить участь виконавців Глухівщини у культурно-мистецьких заходах обласного та всеукраїнського рівнів. У цьогорічному конкурсі взяли участь представники-аматори вокального жанру (колективи та окремі виконавці) з 15 сільських та селищної рад району, які були поділені на дві вікові категорії:  перша – від 16 до 25 років, друга – від 25 років. Атмосфера заходу була емоційно насиченою, всі учасники отримували вдячні аплодисменти від глядачів. Членами журі було вирішено відмітити максимум учасників з метою надання їм творчої підтримки. Тож, грамотами переможців та призами у першій віковій категорії були нагороджені: за І місце - Старченко Тетяна (Некрасівський сільський будинок культури) та Заболоцький Олександр (Есманьський міський будинок культури); за ІІ місце - Степаненко Артем (Уланівський сільський будинок культури) та Шумиліна Марина (Перемозький сільський будинок культури); за ІІІ місце - Володська Аліна (Полошківський сільський будинок культури) та Даджин Катерина (Уздицький сільський будинок культури). У другій віковій категорії нагороди отримали: за І місце - дует у складі Заболоцького Олександра та Дзекелева Євгенія (Есманьський міський будинок культури); за ІІ місце - Володська Світлана (Полошківський сільський будинок культури) та тріо у складі Гамалєй Ольги, Андрієнко Світлани, Мороз Ніни (Баницький сільський будинок культури); за ІІІ місце - Мамай Олена (Бачівський сільський будинок культури) та тріо у складі Гордійчук Тетяни, Колесник Оксани та Чалої Лідії (Есманьський міський будинок культури). Також було відмічено аматорів сцени Дунаєцького сільського будинку культури за підтримку і розвиток авторської пісні у районі.

В Глухове сгорел автобус, совершавш...

В Глухове сгорел автобус, совершавший рейсы на Киев   Сообщение о том, что горит автобус, поступило в Глуховский ОП в ночь с 21 на 22 октября. Пожар произошел на территории бывшего плодоконсервного завода, где как обычно стоял транспорт.   В 4 утра этот автобус должен был отправиться с глуховской автостанции в направлении столицы. На него купили 48 билетов, поэтому аврально пришлось вызывать на замену другого перевозчика. Уже на следующий день ООО «АТП Стрела» прислало новый автобус на этот маршрут.    Как сообщил заместитель начальника Глуховского отдела полиции Сергей Буханистый, на месте происшествия работала следственно-оперативная группа, но пока причина возгорания, как и любые подробности, не называются. Информацию, что камеры наблюдения якобы зафиксировали троих неизвестных в момент поджога, тоже не комментируют. По факту случившегося возбуждено уголовное дело по ст.194 ч.1 «Умышленное уничтожение или повреждение чужого имущества, причинившее ущерб в крупных размерах, путем поджога». Виновным грозит лишение свободы от 3 до 15 лет.    Автобус принадлежал ООО «АТП Стрела», которое в свое время выиграло тендер на обслуживание этого маршрута. Представитель фирмы-перевозчика приезжал в Глухов для дачи показаний. Правоохранителям сообщил, что ни с кем конфликтов у него не возникало. Журналисты связались с перевозчиком, но через секретаря руководство попросило передать, что ничего комментировать не будет. АТП «Стрела» зарегистрировано в поселке Макаров Киевской области.   На этом маршруте киевский перевозчик находится с февраля 2017 года. Автобус марки «Bova» появился пару месяцев назад, до этого ездило нечто, похожее на троллейбус. Вероятно, стоит напомнить, что глуховчане массово жаловались на кошмарный холод в нем, падающий багаж, было даже видео залитых водой окон – как в аквариуме. Но ни местная власть, ни автовокзал, ни полиция не могли влиять на победителя тендера, который проводит Министерство инфраструктуры каждые 5 лет. До этого маршрут обслуживал транспорт ООО «Луганская АК-0777», к которому тоже были претензии относительно сервиса и удобств.    Вообще, рынок перевозок – дело прибыльное, поэтому жесткое. Крупные фирмы давно не оставили шансов двум глуховским предпринимателям, которые раньше доставляли пассажиров в Киев. Они просто не в состоянии конкурировать с компаниями, которые, как утверждают знающие люди, «обречены побеждать в конкурсах». Некоторое время местные первозчики сотрудничали с этими фирмами, а сейчас вообще остались со своими автобусами не у дел.    Но затишья на этом рынке нет. На прошлой неделе в Сумах задержали около 30 человек, которые ночью порезали колеса 15 машинам перевозчиков служб «Элит-Экспресс», «Санавто» и «Сервис-центр», которые совершали поездки в Киев. Правоохранители оценили их действия не только как хулиганство, но и как рейдерство. Связан ли пожар в Глухове с сумскими событиями – разберется полиция. Пока ясно только одно: наступают смутные времена, когда все вопросы решаются дикими методами.   В Глухове, кстати, летом бросили в подъезд жилого дома гранату только лишь потому, что пьяным дебоширам не понравилось замечание в их адрес. На прошлой неделе сгорела иномарка активиста Олега Латы, а чуть ранее – предпринимателя Геннадия Матушкина. Учитывая ситуацию вокруг «Росток-Холдинга», которую тоже называют рейдерским захватом, картина жизни нашего провинциального города вырисовывается как кадры Дикого Запада. Впрочем, Глухов – это лишь часть большой страны.

ГЕННАДІЙ ЗУБКО ЗАКЛИКАВ ДЕПУТАТІВ П...

ГЕННАДІЙ ЗУБКО ЗАКЛИКАВ ДЕПУТАТІВ ПРИШВИДШИТИ ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ПРО ЗАСАДИ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ Парламент має якнайшвидше прийняти Закон «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Він розв’яже питання саботажу 120 районами, які після трьох років реалізації децентралізації досі не створили жодної об’єднаної територіальної громади Закон покаже, яким чином далі формуватиметься Україна як незалежна держава з врахуванням Європейської хартії місцевого самоврядування. Про це на «Годині запитань до Уряду» повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. «Парламент має в черговий раз довести, що він є локомотивом у проведенні реформи децентралізації», – наголосив Геннадій Зубко. Також він повідомив, що невдовзі на своєму засіданні новообрана Центральна виборча комісія має прийняти рішення про вибори в 131 об’єднаній територіальній громаді.

Сільські голови Глухівського району...

Сільські голови Глухівського району ознайомилися з досвідом роботи Березівської ОТГ 10 жовтня за ініціативи голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась робоча зустріч сільських голів Глухівського району з головою та працівниками Березівської ОТГ. У зустрічі прийняли участь заступник голови районної ради Галина Стороженко, депутат районної ради Тетяна Савенко, ініціативна група з Есманьської селищної ради.          Директор опорної Березівської ЗОШ Тетяна Мурашко провела екскурсію до оновленої шкільної їдальні та деяких класів школи, продемонструвала нове футбольне поле зі штучним покриттям.          Головний економіст Світлана Козубова та головний лікар Юлія Воробйова комунального закладу Березівської сільської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» ознайомили присутніх з роботою Центру та показали нову лабораторію, яку отримали завдяки участі у конкурсі проектів.          Також голова ОТГ Надія Артеменко повідомила про наміри будівництва будівлі для Центру первинної медико-санітарної допомоги.            Зустріч продовжили в Центрі культури та дозвілля Березівської ОТГ, де виступили директор Центру Володимир Цюкало, начальник відділу соціального захисту населення сільської ради Людмила Ковальчук, головний економіст Центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Козубова, в. о. староста Первомайської сільської ради Любов Кулініч.          Завершила зустріч голова громади Надія Артеменко, яка проінформувала  по питаннях, які цікавили присутніх, це, зокрема:          - передача земель державної власності до комунальної власності громади;          - транспортне сполучення між селами та центром громади;          - організація діловодства та надання нотаріальних послуг;          - організація водопостачання, водовідведення, вивіз сміття;          - інші питання.          Зустріч пройшла на високому рівні, кожен отримав для себе корисну інформацію.

Подписка на Червоное